Sunt de acord

Prima pagină / Hotărâri ale Consiliului Local
Registrul cu hotărâri
2021 |
1 ) Act administrativ normativ / Nr. înregistrare: 9 / Data iniţiere: 26-02-2021 / Iniţiator: Primarul comunei Viișoara
Obiectul: Hotărâre privind aprobarea amenajamentului pastoral pentru pajiștile permanente proprietatea persoanelor fizice și juridice din comuna Viișoara, județul Botoșani
Vizualizare document
2 ) Act administrativ normativ / Nr. înregistrare: 8 / Data iniţiere: 26-02-2021 / Iniţiator: Primarul comunei Viișoara
Obiectul: Hotărâre privind aprobarea taxei speciale de salubrizare aferente anului 2021
Vizualizare document
3 ) Act administrativ normativ / Nr. înregistrare: 7 / Data iniţiere: 26-02-2021 / Iniţiator: Primarul comunei Viișoara
Obiectul: Hotărâre privind aprobarea Planului de Analiză şi Acoperire a Riscurilor în comuna Viișoara, județul Botoșani, în anul 2021

Hotărârea de Consiliu Local nr. 33 din 31 august 2020

Anunț descriere

Regulamentul de organizare și funcționare a aparatului de specialitate al primarului comunei Viișoara, județul Botoșani

Hotărârea de Consiliu Local nr. 33 din 31 august 2020

Anunț descriere

Hotărârea de Consiliu Local nr. 33 din 31 august 2020 privind actualizarea regulamentului de organizare şi (...)

Hotărârea de Consiliu Local nr. 48 din 14 decembrie 2020

Anunț descriere

Hotărârea de Consiliu Local nr. 48 din 14 decembrie 2020 privind rectificarea bugetului local al comunei Vii (...)

Hotărârea de Consiliu Local nr. 49 din 14 decembrie 2020

Anunț descriere

Hotărârea de Consiliu Local nr. 49 din 14 decembrie 2020 privind aprobarea desfășurării evenimentelor pri (...)

Hotărârea de Consiliu Local nr. 50 din 14 decembrie 2020

Anunț descriere

Hotărârea de Consiliu Local nr. 50 din 14 decembrie 2020 privind modificarea organigramei, numărului de per (...)